Warunki dostaw

Warunki dostaw Twoich ulubionych kosmetyków

Witaj serdecznie!

Poniżej znajdziesz opis możliwych sposobów odbioru i wysyłki zamówień:

Odbiór w sklepie – bezpłatnie

Jeśli masz możliwość odebrać swoje kosmetyki w moich Drogeriach, zapraszam Cię serdecznie na ulicą Płatniczą 74 (metro Stare Bielany) lub na Szpitalną 5 (ścisłe centrum, obok Chmielnej) w Warszawie. Będzie możliwe do odbioru do 3 dni roboczych od opłacenia lub wcześniej, ale zawsze to, czy zamówienie jest gotowe do odbioru stwierdzisz po otrzymaniu smsa. Nie ma możliwości zamówienia z płatnością przy odbiorze.

Paczka w Ruchu – 8 złotych (darmowa od 150 złotych)

To najtańsza forma wysyłki, jednak, aby z niej skorzystać musisz mieć możliwość odbioru w „budce” Ruchu. Lista punktów jest widoczna w wyszukiwarce podczas finalizowania transakcji zakupu. Paczki zamówione od poniedziałku do czwartku do godziny 12:00 są najczęściej wysyłane tego samego dnia (odbierane przez Ruch na drugi dzień o świcie). Te złożone w czwartek po 12:00 i w piątki, z uwagi na brak odbiorów przesyłek w soboty, zostaną wysłane w najbliższy roboczy poniedziałek. Przesyłka powinna dojść do Ciebie w ciągu 48h od wysłania. Kiedy przyjdzie czas odbioru otrzymasz SMS z kodem do podania w Ruchu.

Odbiór na Poczcie lub stacji Orlen – 11 złotych (darmowa od 200 złotych)

Masz obok siebie placówkę Poczty Polskiej lub stację Orlen? Ta opcja jest właśnie dla Ciebie, łączy dość niską cenę z możliwością odbioru w wygodnym dniu i godzinie. Lista punktów jest widoczna w wyszukiwarce podczas finalizowania transakcji zakupu. Paczki zamówione od poniedziałku do piątku do 12:00 są najczęściej wysyłane tego samego dnia. Te złożone od poniedziałku do piątku po 12:00, na drugi dzień (lub w poniedziałek dla zamówień z piątku). Przesyłka powinna dojść do Ciebie w ciągu 48h od wysłania.

Paczkomaty InPost – 11,20 złotych (darmowa od 200 złotych)

Paczkomaty to bardzo popularna w ostatnim czasie forma dostarczenia przesyłki. Łączy w sobie szybkość kuriera z brakiem konieczności oczekiwania na niego. Paczki zamówione od poniedziałku do piątku do 12:00 są najczęściej wysyłane tego samego dnia. Te złożone od poniedziałku do piątku po 12:00, na drugi dzień (lub w poniedziałek dla zamówień z piątku). Przesyłka powinna dojść do Ciebie w ciągu 48h od wysłania.

Kurier Pocztex 48 – 12 złotych (darmowa od 200 złotych)

Najbardziej znana forma dostawy, po złożeniu zamówienia i upływie czasu obsługi paczki, Kurier skontaktuje się z Tobą na dostawę kosmetyków pod wskazany adres. Minusem jest konieczność przebywania w danym czasie w umówionej lokalizacji. Paczki zamówione od poniedziałku do piątku do 12:00 są najczęściej wysyłane tego samego dnia. Te złożone od poniedziałku do piątku po 12:00, na drugi dzień (lub w poniedziałek dla zamówień z piątku). Przesyłka powinna dojść do Ciebie w ciągu 48h od wysłania.

Za pobraniem Poczta Polska – 15 złotych (brak darmowej przesyłki)

Jeszcze nie masz do nas zaufania? Nie lubisz płacić za szybko? Nie ma problemu, wyślę do Ciebie kosmetyki, za które zapłacisz dopiero w momencie odbioru na Poczcie Polskiej. Paczki zamówione od poniedziałku do piątku do 12:00 są najczęściej wysyłane tego samego dnia. Te złożone od poniedziałku do piątku po 12:00, na drugi dzień (lub w poniedziałek dla zamówień z piątku). Przesyłka powinna dojść do Ciebie w ciągu 48h od wysłania.

Mam nadzieję, że znajdziesz najlepszą dla siebie formę dostawy i już pozostanie jedynie czekanie na najwspanialsze kosmetyki na Świecie – Twoje kosmetyki 🙂

Wszystkie powyższe warunki zostaną spełnione przy założeniu prawidłowego działania systemów obsługi zamówień i przesyłek naszych Partnerów (Ruch, Poczta Polska, dostawca zaplecza sklepu internetowego). W przypadku wystąpienia problemów w działaniu, czasy oczekiwania mogą się niestety wydłużyć, na co nie mam wpływu.

Życzę wspaniałych zakupów

Katarzyna Znarowska