Update cookies preferences
Producent:
Cena:
67,99PLN
Ilość (szt.):
Udostępnij:

Dr. Jart+ Every Sun Day: Doskonały krem przeciwsłoneczny na każdy dzień

Dr. Jart+ Every Sun Day Krem przeciwsłoneczny

Dr. Jart+ Every Sun Day: Twój codzienny krem przeciwsłoneczny

Dr. Jart+ Every Sun Day to lekki krem przeciwsłoneczny z tlenkiem cynku, który oferuje kompleksową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Ten krem nie pozostawia białego nalotu na skórze, a jego formuła jest na tyle lekka, że skóra ma poczucie oddychania. Po wyschnięciu nadal daje subtelny blask. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby pokryć twarz i szyję. Nawet jeśli spędzasz większość dnia w pomieszczeniach, pamiętaj, że promienie UVA przenikają przez szkło okienne, dlatego krem przeciwsłoneczny jest przydatny nawet wewnątrz domu.

Składniki Dr. Jart+ Every Sun Day: Ochrona i pielęgnacja w jednym

Najważniejszymi składnikami w kremie Dr. Jart+ Every Sun Day są Tlenek Cynku i Dwutlenek Tytanu, które oferują ochronę przeciwsłoneczną o szerokim spektrum. Są to składniki, które chronią skórę przed promieniowaniem UVB, UVA II i UVA I prawie równomiernie i są uważane za najszerszą ochronę przeciwsłoneczną dostępną obecnie. Działają jako filtry fizyczne, odbijają promienie UV od skóry.

Woda

Najczęstszy składnik w produktach do pielęgnacji skóry. W kosmetykach używa się oczyszczonej i zdemineralizowanej wody, co pomaga utrzymać stabilność produktu.

Cyklopentasiloksan

To silikon, który nadaje skórze i włosom aksamitną, gładką powierzchnię. Działa jak emolient i rozpuszczalnik. Często łączy się go z niewolatilnym (czyli pozostającym na skórze) dimetikonem, ponieważ razem tworzą na skórze odporną na wodę, oddychającą ochronną barierę bez nieprzyjemnej lepkości.

Tlenek Cynku

Tlenek Cynku jest wysoce stabilny i niestymulujący, co sprawia, że działa również jako ochrona skóry i środek przeciwdrażniący. Jest często stosowany do leczenia podrażnień skóry, takich jak wysypka pieluszkowa. Choć pozostawia biały nalot na skórze, to jednak technologia nanopartikłów tlenku cynku minimalizuje ten efekt.

Krem przeciwsłoneczny na skórze

Olej z owoców Bergamotki i olejek z Szałwii Muszkatołowej

Olej z owoców Bergamotki działa antyseptycznie i regenerująco, podczas gdy olejek z Szałwii Muszkatołowej działa przeciwzapalnie i bakteriostatycznie. Te naturalne oleje pomagają utrzymać skórę zdrową i wolną od podrażnień.

Hydrolizowane Proteiny Roślinne

Hydrolizowane Proteiny Roślinne są kluczowym składnikiem nawilżającym w kremie Dr. Jart+ Every Sun Day. Te proteiny nawilżają, odżywiają i uelastyczniają skórę, pomagając jej wyglądać i czuć się zdrowo.

Dr. Jart+ Every Sun Day: Bezpieczny dla wszystkich typów skóry

Krem przeciwsłoneczny Dr. Jart+ Every Sun Day jest idealny dla każdego, w tym dla osób z wrażliwą skórą i ciemniejszymi tonami skóry. Niezależnie od tego, czy codziennie spacerujesz, czy siedzisz w domu przez cały dzień, nigdy nie poczujesz pokusy, aby pominąć stosowanie kremu przeciwsłonecznego.
Osoba nakładająca krem przeciwsłoneczny

Zadbaj o swoją skórę z Dr. Jart+ Every Sun Day

Dr. Jart+ Every Sun Day to krem przeciwsłoneczny, który sprawi, że pokochasz# Dr. Jart+ Every Sun Day: Twój codzienny krem przeciwsłoneczny

Zadbaj o swoją skórę każdego dnia z kremem przeciwsłonecznym Dr. Jart+ Every Sun Day. Ten krem oferuje ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, jest lekki, nie pozostawia białego nalotu i nie jest tłusty, co czyni go idealnym do codziennego stosowania.

Dr. Jart+ Every Sun Day Krem przeciwsłoneczny