Warunki dostawWarunki dostaw Twoich ulubionych kosmetyków

Witaj serdecznie!

Poniżej znajdziesz opis możliwych sposobów odbioru i wysyłki zamówień:

Orlen Paczka – 8 złotych (darmowa od 150 złotych)

To najtańsza forma wysyłki, jednak, aby z niej skorzystać musisz mieć możliwość odbioru w „budce” Ruchu, stacji Orlen lub automacie paczkowym. Lista punktów jest widoczna w wyszukiwarce podczas finalizowania transakcji zakupu. Paczki zamówione od poniedziałku do czwartku do godziny 9:00 są najczęściej wysyłane tego samego dnia (odbierane przez Orlen na drugi dzień o świcie). Te złożone w czwartek po 9:00 i w piątki, z uwagi na brak odbiorów przesyłek w soboty, zostaną wysłane w najbliższy roboczy poniedziałek. Przesyłka powinna dojść do Ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych od wysłania. Kiedy przyjdzie czas odbioru otrzymasz SMS z kodem do podania w punkcie odbioru. Paczka będzie czekać w punkcie odbioru do trzech dni.

Paczkomaty INPOST - 14 złotych (darmowa wysyłka od 250 złotych)
Wygodnie i bez kolejek odbierzesz paczkę 24/7. Lista paczkomatów jest widoczna w wyszukiwarce podczas finalizowania transakcji zakupu. Paczki zamówione do godziny 9:00 od poniedziałku do czwartku są najczęściej wysyłane tego samego dnia. Przesyłka powinna dojść do paczkomatu w ciągu 48h od wysłania.

Kurier DPD - 17 złotych (darmowa wysyłka od 250 złotych)

Paczka dociera wprost pod Twoje drzwi. Paczki zamówione od poniedziałku do piątku do 9:00 są najczęściej wysyłane tego samego dnia. Te złożone od poniedziałku do piątku po 9:00, na drugi dzień (lub w poniedziałek dla zamówień z piątku). Przesyłka powinna dojść do Ciebie w ciągu 48h od wysłania.

Mam nadzieję, że znajdziesz najlepszą dla siebie formę dostawy i już pozostanie jedynie czekanie na najwspanialsze kosmetyki na Świecie – Twoje kosmetyki

Update cookies preferences