Update cookies preferences
Cena:
40,00PLN
Ilość (szt.):
Udostępnij:

Tinktura Balsam Glistnik. Jaskółcze Ziele 50 ml

Tinktura Balsam Glistnik. Jaskółcze Ziele to innowacyjny produkt, który wykorzystuje moc natury w walce z różnorodnymi problemami skórnymi. Bazując na tradycyjnych metodach leczenia i nowoczesnych badaniach, ten balsam łączy w sobie skuteczność i delikatność, będąc idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z trudno gojącymi się ranami, brodawkami, kurzajkami, czy problemami skórnymi wywołanymi przez wirusy, grzyby i bakterie.

Tinktura-Balsam-Glistnik-Jaskolcze-Ziele-50ml

Główne Zalety

  • Wszechstronne Działanie: Skutecznie leczy brodawki, kurzajki, odciski, rany i owrzodzenia.
  • Naturalne Składniki: Wykorzystuje ekstrakt z glistnika (Chelidonium majus L.), znanego z właściwości antyseptycznych, przeciwzapalnych oraz wiruso-, grzybo- i bakteriobójczych.
  • Regulacja Sebum: Pomaga w normalizacji nadmiernej aktywności gruczołów łojowych, zmniejszając wydzielenie sebum i zwężając pory.
  • Peeling i Nawilżenie: Działa jak naturalny peeling, jednocześnie nawilżając skórę.

Zastosowanie w Podologii

Balsam jest szczególnie polecany w podologii do leczenia brodawek i kurzajek na stopach i nogach. Regularne stosowanie prowadzi do złuszczenia i zaniku brodawek, przywracając skórze gładkość i zdrowy wygląd.

Sposób Użycia

Produkt jest przeznaczony do użytku zewnętrznego. Należy stosować na problematyczne miejsca na twarzy i ciele, unikając okolicy oczu i błon śluzowych.
Tinktura-Balsam-Glistnik-Jaskolcze-Ziele-50ml-EAN-GTIN-3859893084270

Skład

Helianthus anuus seed oil, Cera Flava, Chelidonium majus leaf extract