Update cookies preferences
Udostępnij:
Oto kwas hialuronowy, którego nie musimy doszukiwać się na końcu składu kosmetyków, tylko aplikować go do woli rozpieszczając swoją skórę lub wzbogacać nim gotowe kremy i maseczki.

Potrójny kwas hialuronowy ma postać żelu, w którym zawieszone są cząsteczki o trzech wielkościach: HMW, LMW, ULMW.

Tajemnica skuteczności nawilżania takim właśnie potrójnym kwasem polega na odrębnej aktywności poszczególnych cząstek i uzupełnianiu się w swoim działaniu – można powiedzieć, że każdy rodzaj cząstek jest odpowiedzialny za inny obszar wspierania skóry, a zasadniczą różnicą jest głębokość ich docierania.

Najmniejsze cząstki ULMW mają zdolność przenikania w głąb skóry i wiązania tam wody, czym długotrwale poprawiają stopień głębokiego nawilżenia.

Małe cząstki LMW poprawiają jędrność i zwiększają przenikanie substancji czynnych.

Wielkie cząstki HMW tworzą film na powierzchni skóry, który chroni przed utratą wilgoci.

Wszystkie razem dają efekt kompleksowego, mocnego i – co najważniejsze – trwałego (utrzymującego się również po zaprzestaniu aplikacji) nawilżenia skóry i poprawy jej elastyczności.

Kwas hialuronowy zmniejsza stany zapalne i stymuluje powstawanie nowych komórek – a więc zwiększa zdolność skóry do regeneracji.

Można go stosować zimą – gdyż w przeciwieństwie do wody nie powoduje rozszerzania naczyń krwionośnych.
Jest substancją biozgodną – a więc nie wywołuje podrażnień i reakcji alergicznych.

Występujący w nazwie wyraz „kwas” może być trochę mylący – w istocie substancja ta z chemicznego punktu widzenia nie ma z kwasami nic wspólnego. Kwas hialuronowy BIOUP jest dostępny w 3% stężeniu, które jest odczuwalnie skuteczniejsze od niższych stężeń dostępnych na rynku.
Jest łagodny w działaniu, aczkolwiek może się zdarzyć chwilowe zaczerwienienie bezpośrednio po aplikacji. Nasz kwas hialuronowy nie jest konserwowany Phenoxyethanolem.

Bioup_głęboko_nawilżający_kwas_hialuronowy_3%

ZALETY:
- łatwość stosowania
- wydajny
- skuteczny
- można dodawać go do kremów, masek

Jak używać kwas hialuronowy?
- Kwas hialuronowy może być aplikowany bezpośrednio na wilgotną skórę cieniutką warstwą jako samodzielny kosmetyk – serum ultra nawilżające. W tej formie jest doskonałą bazą pod sera olejowe i kremy. Najlepiej bezpośrednio przed aplikacją kwasu hialuronowego zwilżyć twarz mgiełką – tonikiem lub hydrolatem.

- Aby nadać mu lżejszą formę możemy rozcieńczyć go wodą/ hydrolatem/ tonikiem roślinnym – w zagłębieniu dłoni i taką mieszankę aplikować na twarz, szyję, dekolt.

- Mieszankę kwasu hialuronowego i hydrolatu/toniku roślinnego możemy sobie również przygotować w malutkiej buteleczce w proporcji 1:1 lub 1:2. Otrzymamy wtedy leciutki, szybko wchłaniający się żel.

- Jako wzbogacenie gotowego kosmetyku – kremu, balsamu – aby wzmocnić ich działanie nawilżające, wygładzające i kondycjonujące.

- Jako dodatek do różnego rodzaju maseczek robionych w domu – również tych proszkowych, glinkowych (parę kropli).

-Jako dodatek do wcierek, maseczek na włosy lub samodzielne serum stosowane na włosy lub skórę głowy – stymulujące ich wzrost, nawilżające i wygładzające.


Produkt jest w butelce z transparentnego szkła z pipetą.
Pojemność: 50ml
Kwas-duo-2-997x1024
Ingredients: aqua, sodium hyaluronate, hyaluronic acid, dehydroacetic acid, benzyl alcohol

Zaobserwuj mój profil na Facebooku i Instagramie i bądź na bieżąco z promocjami, nowościami i ciekawymi informacjami