Update cookies preferences
CosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100mlCosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100mlCosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100mlCosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100mlCosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100mlCosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100ml
CosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100ml
CosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100ml
CosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100ml
CosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100ml
CosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100ml
CosRx Advanced Snail esencja do twarzy 100ml

COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml - Twoja tajemnica nawilżonej i odżywionej skóry

COSRX-Advanced-Snail-96-Mucin-Po

Esencja do twarzy z mocą śluzu ślimaka

Czy wiesz, że śluz ślimaka to składnik, który może zrewolucjonizować Twoją codzienną pielęgnację skóry? Poznaj COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence - esencję do twarzy, która zawiera aż 96% filtratu ze śluzu ślimaka. Ten unikalny składnik jest znany ze swojego silnego działania odżywczego, naprawczego, zmiękczającego i łagodzącego skórę.

COSRX-Advanced-Snail-96-Mucin-Po (1)

Regeneracja i nawilżenie na najwyższym poziomie

Dzięki zawartości filtratu ze śluzu ślimaka, nasza esencja wnika głęboko w skórę, regeneruje komórki skóry i poprawia jej strukturę. Efekt? Twoja cera staje się gładka, elastyczna i pełna życia. Co więcej, esencja pomaga zatrzymać wilgoć w skórze, działa przeciwzapalnie i kojąco, redukuje drobne przebarwienia. Jest to idealne rozwiązanie dla skóry przesuszonej, z trądzikiem, przebarwieniami, a także z efektami fotostarzenia spowodowanymi nadmiernym opalaniem.

COSRX-Advanced-Snail-96-Mucin-Po (2)

Składniki aktywne dla Twojej skóry

Nasza esencja to nie tylko filtrat ze śluzu ślimaka. Zawiera również argininę, która koi i łagodzi podrażnioną i suchą skórę, oraz betainę, która pomaga utrzymać wilgoć w skórze i zwiększa jej elastyczność. Dzięki temu Twoja skóra jest nie tylko nawilżona, ale również odżywiona i zregenerowana.

COSRX-Advanced-Snail-96-Mucin-Po (3)

Sposób użycia

Po oczyszczeniu i tonizowaniu skóry nałóż niewielką ilość esencji na całą twarz. Delikatnie wklep palcami, aby ułatwić wchłanianie. Możesz stosować naszą esencję zarówno rano, jak i wieczorem.

COSRX-Advanced-Snail-96-Mucin-Po (4)

Skład

Snail Secretion Filtrate, Betaine, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Ethyl Hexanediol, Carbomer, Panthenol, Arginine.

COSRX-Advanced-Snail-96-Mucin-Po (5)