Update cookies preferences
Udostępnij:

Dr.Jart+ - Ceramidin Liquid - Nawilżający Tonik do Twarzy z Ceramidami - 150ml


Dr Jart+ Ceramidin Liquid 150ml 1

Dr.Jart+ - Ceramidin Liquid to niezwykle nawilżający tonik do twarzy, który stanowi idealną podstawę do codziennej pielęgnacji skóry. Ten lekki, ale potężny tonik jest wzbogacony o kompleks 5-ceramidów, który nadaje skórze jędrność i miękkość, a także zawiera pantenol i łagodzący kompleks ekstraktów fig i innych składników nawilżających.

Dr Jart+ Ceramidin Liquid 150ml 2

Kluczowe Składniki

  • Kompleks 5-Ceramidów: Głęboko nawilża i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, zabezpieczającą przed utratą wilgoci.
  • Pantenol: Nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia.
  • Betaina: Działa kojąco i łagodząco na podrażnioną skórę.
  • Ekstrakt z fig, masło shea, ekstrakt z alg, adenozyna: Aktywnie koją i regenerują skórę.
  • Naturalne ekstrakty: Przeciwdziałają łuszczeniu się skóry.
Dr Jart+ Ceramidin Liquid 150ml 3

Dla Kogo Jest Ten Produkt?

Dr.Jart+ - Ceramidin Liquid jest idealny dla każdego rodzaju skóry, ale szczególnie dla skóry suchej, delikatnej, odwodnionej, wrażliwej, i dojrzałej. Ten tonik do twarzy jest Twoją pierwszą obroną przed przesuszeniem skóry, dostarczając niezbędne nawilżenie i zatrzymując wilgoć, zapewniając natychmiastowe głębokie nawodnienie i komfort.

Dr Jart+ Ceramidin Liquid 150ml 4

Dlaczego Wybrać Dr.Jart+ - Ceramidin Liquid?

Dr.Jart+ - Ceramidin Liquid to nie tylko tonik do twarzy. To kompleksowa pielęgnacja skóry, która dostarcza niezbędnych składników odżywczych i nawilżenia, które Twoja skóra potrzebuje każdego dnia. Zawiera unikalny kompleks 5-ceramidów, który wzmacnia naturalną barierę skóry i pomaga chronić ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo, zawiera pantenol, który łagodzi podrażnienia i pomaga utrzymać skórę miękką i gładką.

Zalety korzystania z Dr.Jart+ - Ceramidin Liquid to nie tylko głębokie nawilżenie i ochrona, ale także przywrócenie skórze jej naturalnej jędrności i miękkości. Dzięki temu, skóra staje się bardziej odporna na szkodliwe czynniki zewnętrzne, a także wygląda i czuje się zdrowiej.

Zainwestuj w swoją skórę i doświadcz różnicy z Dr.Jart+ - Ceramidin Liquid.

Dr Jart+ Ceramidin Liquid 150ml 5

Kupujący ten produkt kupili także: