darmowa dostawa od 198zł atrakcyjne promocje szybka wysylka Prezent do każdego zamówienia od 198 zł
Udostępnij:

Dziki krem do rąk | Żurawina & Mocznik | 50 ml

Aksamitna pielęgnacja dłoni, która wnika głęboko 🌿 Dziki krem do rąk od Opcja Natura łączy lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję z intensywnym działaniem nawilżającym i ochronnym. Już po kilku minutach dłonie stają się miękkie, gładkie i otulone naturalnym zapachem żurawiny, mandarynki i limonki.

Dlaczego warto?

  • 5% mocznik – dogłębnie nawilża i chroni skórę dłoni, wspierając jej regenerację.

  • Żurawina – bogata w bioflawonoidy, działa antyoksydacyjnie, poprawiając jędrność i elastyczność skóry.

  • Olej ze słodkich migdałów – lekki, odżywia i łagodzi, nie pozostawiając tłustego filmu.

  • Olejek eteryczny z mandarynki – relaksuje, odświeża i naturalnie nadaje kremowi przyjemny aromat.

  • 100% naturalny skład – produkt biodegradowalny, bez sztucznych dodatków.

  • Szklane opakowanie – eleganckie i przyjazne środowisku.

Jak stosować?

Nałóż krem na czyste dłonie i delikatnie wmasuj. Stosuj codziennie, rano i wieczorem. Dla intensywnej regeneracji warto użyć peelingu przed aplikacją.

Składniki aktywne

  • Mocznik – nawilżenie i odnowa skóry.

  • Żurawina – antyoksydacyjna ochrona i wygładzenie.

  • Olej migdałowy – lekka odżywka dla delikatnej skóry dłoni.

  • Olejek eteryczny z mandarynki – naturalny, orzeźwiający zapach.

Skład (INCI)

Aqua, Urea, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetearyl Olivate**, Sorbitan Olivate**, Citrus Aurantifolia Peel Oil, Illite, Glycerin, Citrus Reticulata Peel Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Lactic Acid, Vaccinium Macrocarpon Fruit Powder, Benzyl Alcohol**, Dehydroacetic Acid**, Citral*, Linalool*, Limonene*

* naturalne składniki olejków eterycznych
** składniki posiadające certyfikat ECOCERT


Dziki krem do rąk – naturalna moc mocznika i żurawiny w aksamitnej, szybko wchłaniającej się formule. Twoje dłonie zasługują na naturę!

Update cookies preferences